На мою думку, ця подія є знаковою як для юридичної практики, так і для усього телеринку в цілому
1.01.2016 року Україна не здійснила платіж загальною сумою 3.075 млрд доларів США задля погашення та обслуговування належних Росії облігацій зовнішніх державних позик протягом пільгового періоду, який минув 31.12.2015 р.
16.02.2016 р. Верховна рада України проголосувала в першому читанні за проект Закону, яким передбачається «удосконалення» процедури арешту майна та інституту спеціальної конфіскації
У найбільш широкому та спрощеному розумінні під поняття інвестиційний спір можна підвести будь-яку правову суперечку, яка виникає за участі інвестора щодо захисту його прав стосовно внесених ним інвестицій (інвестиційної діяльності).
Будь-який іноземний інвестор, який бажає вкладати кошти в інвестиційні проекти, завжди хоче максимально комплексно розуміти законодавчі «правила гри», аби бути впевненим у власних фінансових можливостях та стабільно отримувати заплановані прибутки.
26 січня Верховною Радою були прийняті істотні зміни до антимонопольного законодавства України у сфері контролю над концентраціями.
Класична схема оподаткування роялті за міжнародними угодами, зазвичай, передбачає застосування зниженої ставки податку на репатріацію у державі, в якій виникає роялті, та подальше оподаткування суми роялті в державі отримувача (бенефіціарного власника).
Електронні сервіси, електронні закупки, електронний уряд – це гасла сьогодення. Але за ейфорією кардинальних змін у важливих напрямках суспільного життя, як завжди, ми забуваємо, що впровадженням електронних технологій займаються люди.
Згідно з Законом України «Про інвестиційну діяльність» інвестиціями є всі види майнових та інтелектуальних цінностей, що вкладаються в об'єкти підприємницької та інших видів діяльності
Україна стає все більш привабливим регіоном для інвестування. Промисловий потенціал, наявність природних та інфраструктурних ресурсів створює підґрунтя для зацікавленості іноземних інвесторів до започаткування й ведення бізнесу в Україні.
Однією з найпоширеніших та відомих форм інвестування в Україну є придбання нерезидентами об'єктів нерухомого майна, які надалі використовуються українськими компаніями для провадження їхньої господарської діяльності на підставі договорів оренди
Корпоративна присутність у соцмережах містить у собі як великі маркетингові можливості, так і значні ризики.
Наразі в Міністерстві охорони здоров’я створено робочу групу, яка займається розробкою нового Національного переліку лікарських засобів, а також національною політикою щодо забезпечення населення лікарськими засобами в цілому
Сьогодні свідоцтво про народження дитини можна отримати безпосередньо в пологовому будинку після її народження. Щоправда, наразі такий сервіс доступний лише у столичних лікувально-профілактичних закладах. Однак невдовзі така послуга стане звичною на території всієї України.
Намагаючись виявити слабини у національній судовій системі, володарі мантій звернулися до доробок статистики.
15.02.2016 р. у будівлі Державної судової адміністрації України відбувся брифінг голови Ради суддів України Валентини Сімоненко.
У межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Успішне виноградарство в Україні — 2016», яка пройшла в Одесі 13.02.2016 р., відбувся круглий стіл «Торговельні марки та географічні зазначення як інструмент просування виноробної продукції на європейський ринок»
Двома наріжними каменями демократії є незалежна преса та незалежні суди. Таку позицію Європейського суду з прав людини, викладену в одному з його вердиктів, озвучила заступник керівника Проекту USAID «Справедливе правосуддя» Наталія Петрова під час круглого столу «Взаємодія судів із медіа. Сучасні моделі співпраці»
Незважаючи на те, що 2.02.2016 р. більшість парламентарів підтримали законопроект «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)» у першому читанні, обговорення запропонованих новацій продовжується
Про те, які відносини регулюватиме інститут конституційної скарги, на що буде спрямований зазначений механізм, та чи зможе він стати фактором, який забезпечуватиме відповідальність державної влади перед суспільством, розповів суддя Конституційного Суду України Михайло ГУЛЬТАЙ
Про роботу юридичного відділу одного з найпотужніших молокопереробних підприємств країни «Юридичній газеті» розповіла начальник юридичного відділу ДП «Мілкіленд-Україна» Вікторія Линова.
У січні цього року Олег Бойчук та Сергій Гребенюк були призначені партнерами ЮБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» Україна. Новопризначені партнери розповіли «Юридичній газеті» про свій шлях до партнерства та про плани розвитку практик, які вони очолили
Валентин Загарія, керуючий партнер АО «Спенсер і Кауфманн», поділився з «Юридичною газетою» своїми поглядами на проблеми іноземного інвестування в нашій країні, проаналізував законодавче забезпечення цієї сфери, а також розповів, як залучити іноземного інвестора в Україну.