«Юридична газета» – професійне юридичне видання.

Газета для юристів та про юристів. Випускається українською мовою. Газета виходить двічі на місяць. Розповсюджується по всій території України. Наразі «Юридична газета» має один із найбільших обсягів серед усіх юридичних видань країни – 48 сторінок. Читачами та передплатниками газети є більшість юридичних компаній та юристів-правників в Україні. Видання має власну сформовану аудиторію. Видається із 2003 року.

Видання відзначається об’єктивністю та неупередженістю подачі інформації. Протягом останніх років концепція газети постійно вдосконалювалася. Сучасна концепція «Юридичної газети» – результат тривалої роботи та злагоджених дій усього редакційного колективу. На даний момент газета має найвідповідніший для реалій українського юридичного ринку формат.

Основні рубрики видання:

  • актуальна тема (висвітлення важливих та резонансних подій);

  • юридичний бізнес (актуальні статті на тему ведення юридичного бізнесу);

  • юридична практика (аналітичні матеріали з усіх галузей права);

  • тема номеру (висвітлення актуальної тематики);

  • коментарі експертів (компетентна експертна оцінка провідних юристів);

  • інтерв’ю з юристами (ексклюзивна правова інформація визнаних юридичних спеціалістів).

Поряд із перерахованими рубриками, на сторінках «Юридичної газети» також можна знайти: аналітичні матеріали з правової тематики, актуальні теми, події та новини на юридичному ринку України, а також і світу, моніторинг законодавства та аналіз законопроектів, аналіз ринку юридичних послуг, календар подій тощо

У найближчих планах редакції – тематичне розширення кола ключових тем, детальніше висвітлення роботи корпоративних юристів, впровадження нових рубрик, вдосконалення подачі матеріалів газети завдяки динаміці.

Редакція газети співпрацює майже з усіма юридичними компаніями на ринку України. Активно залучає до написання матеріалів і представників корпоративних юристів, представників бізнесу, суддів, адвокатів та інших представників юридичної громадськості.Видання регулярно проводить спеціалізовані тематичні круглі столи. Зазвичай, ці заходи проходять за активної участі не лише представників юридичного ринку, але й провідних ЗМІ.