09 жовтня 2020, 13:24

Британська юридична організація запускає дослідження психічного здоров’я юристів

Юридична благодійна організація LawCare об'єднується з групою провідних науковців для проведення найбільших досліджень щодо добробуту юристів. Про це повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Британські юрфірми наймають колишніх міністрів на консультаційні посади"

Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я благодійна організація LawCare досліджуватиме вплив культури та практики праці на психічне здоров’я юристів. Для цього юристів та допоміжний персонал просять взяти участь в інтернет-анкеті «Життя в законі», результати якої ляжуть в основу наукової роботи та будуть оголошені наступного року.

Елізабет Ріммер, керівник LawCare, сказала: «Ми сподіваємось, що це дасть нам чітке уявлення про те, як культура і практика права впливає на психічне здоров'я. Результати допоможуть нам покращити підтримку, доступну для юристів, і сприятимуть тривалим змінам на юридичних робочих місцях, щоб люди, які працюють у законі, могли процвітати та бути щасливими».

Керівниками проєкту є Нік Блой, виконавчий тренер та засновник Wellbeing Republic, та Кейлі Леоні, довірена особа та адвокат LawCare. Працювати над проєктом також будуть доктор Емма Джонс (Університет Шеффілда), професор Річард Коллієр (Університет Ньюкасла), Керолайн Стревенс (викладач юридичної освіти, Університет Портсмута) та Люсінда Сун (адвокат та науковий співробітник).

Дослідження має на меті оцінити повсякденність — реалії життя в законі, а також рівні вигорання, психологічну безпеку та автономію юристів у роботі.

Нагадаємо, Депутати Англії та Уельсу подали законопроект про заборону шлюбу до 18 років.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати