«Юридична Газета» №24 (754) від 21 грудня 2021 р.

Коментарі

Публікації

Інтерв'ю

 • Попит на послуги практики WCC, безумовно, виріс

  Щоб задовольнити потреби клієнта у практиці WCC, недостатньо знати лише антикорупційне та кримінальне процесуальне законодавство. Старший партнер адвокатського об’єднання CREDENCE Артем ТРЕККЕ розповів, як він оцінює роботу антикорупційних органів та здійснення правосуддя у кримінальному судочинстві, чи відчуває тиск як адвокат.

 • EXPATPRO підросла і вже готова для серйозної боротьби на ринку

  EXPATPRO активно працює над ребрендингом, і попри стриманий оптимізм клієнтів у цьому плані, сподівається, що все буде добре, ризик виправдається. У компанії обіцяють зміни не тільки логотипу і слогана, а й комунікаційної політики. Про те, звідки у клієнтів гроші в непрості пандемійні часи, про релокацію білоруських ІТ-спеціалістів в Україну, чому жодна «Дія Сіті» не допоможе у залученні великих інвесторів в Україну та багато іншого — в інтерв’ю з партнерами EXPATPRO Любомиром КУЗЮТКІНИМ, Василем ЧЕРЕДНІЧЕНКО і радницею Тетяною ЯЩЕНКО.

 • Кожну зміну в податковому законодавстві видають за чергову революцію

  Оподаткування в Україні нагадує таку собі «гру в кальмара», в якій одночасно діють велика кількість гравців, контролюючих «бійців» відповідних органіві нормативно-правових актів. Як бізнесу вижити у цій грі? Як віднайти баланс між інтересами держави та малого бізнесу? Чи з’явиться в Україні власна Кремнієва долина? На ці та інші питання відповідають партнери юридичного бутіка у сфері податкового права та економічної безпеки ID Legal Group Анна ІГНАТЕНКО і Олег ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ.

 • План ALCOR на 2022 р.: 800 потенційних українських мільйонерів

  ІТ-індустрія сьогодні є найпрогресивнішою галуззю в Україні, доходи компаній, кількість яких оцінюється у 4 тис., перевищили $6 млрд. Основними споживачами послуг наших IT-компаній є США та ЄС. Візуально начебто все добре. А чи є плями на яскравому вітчизняному IT-сонці? Про це та багато іншого розмовляємо з CEO компанії ALCOR Дмитром ОВЧАРЕНКОМ

 • Для мене важливо допомагати бізнесу рухатися уперед

  Все почалося на 3 курсі університету з сімейної справи, а сьогодні Анна ПАРХОМЕНКО — заступник директора юридичного департаменту Moneyveo. Разом зі своєю командою вона знаходить унікальні рішення для бізнесу. Як організована їхня робота та які труднощі доводиться долати FinTech-компаніям, читайте в інтерв’ю.

 • «2021 рік однозначно найкращий», — партнери AVELLUM

  Поки колеги на ринку юридичних послуг обговорюють клієнтські, фінансові, а можливо, і репутаційні втрати від пандемічних стресів, керуючий партнер AVELLUM Микола СТЕЦЕНКО та старший партнер Костянтин ЛІКАРЧУК, який на початку року повернувся до фірми, говорять про рік, що минає, як чи не найкращий за весь час роботи. Цікаво дізнатись, чому, чи не так? В інтерв’ю читайте про етику (чи її відсутність?) на ринку юридичних послуг, чому «парєшать» питання — це не до них, і клієнти давно про це знають, з яких причин не призначають по 5–6 партнерів за рік та чому не можна демонізувати демпінг.

 • Займатися реформою адвокатури Мін’юст найближчим часом не буде

  Міністр юстиції України Денис МАЛЮСЬКА каже, що якщо держорган реформуватиме адвокатуру, буде той самий ефект, що «стригли свиню: крику багато, а шерсті мало». А ідея створення в Україні окремого органу для виконання рішень ЄСПЛ нагадує йому ідею створення міністерства яблук, після якого в країні неодмінно зникнуть яблука. Про це та багато іншого — в традиційному підсумковому інтерв’ю Дениса Малюськи «Юридичній Газеті»