11 вересня 2021, 15:32

Dobrorun-2021: від Харуки Муракамі до Опри Уїнфрі

Торік на DobroRUN мені спочатку було дивно, потім цікаво, а згодом аж до сліз… Цього разу я заздалегідь сховав власну сентиментальність за темними окулярами та на всяк випадок перечитав «Про що я говорю, коли говорю про біг» Харуки Муракамі (якщо хтось не знає, він справжній фанат бігу на довгі дистанції та щороку бере участь у кількох марафонах).


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


20210911_110003

«Хочеш продовжити розпочате – не збивайся з ритму. У довгострокових проєктах це головне», – прочитав я у японського автора «Норвезького лісу» дорогою до київської ВДНГ, де починався DobroRUN-2021 – благодійний забіг, який вчергове проводила юридична фірма Asters. До речі, у 2020 р. його учасники зібрали понад 1 млн грн, ці кошти пішли на потреби благодійного фонду «Таблеточки».

Варто нагадати, що фонд «Таблеточки» розпочав свою діяльність 10 років тому зі звичайного посту Ольги Кудіненко у Facebook про придбання за 3 євро упаковки таблеток, які не продають в Україні для онкохворих дітей. Згодом пост розрісся до окремої Facebook-сторінки, а потім до наймасштабнішого благодійного фонду України.

З того часу «Таблеточки» надали адресну допомогу понад 3 тис. онкохворих дітей на суму більше ніж 155 млн грн. За 10 років роботи фонду понад 5 тис. з них отримали адресну допомогу. Під опікою фонду сьогодні перебувають 500 сімей та 21 онковідділення по всій Україні. Щомісяця «Таблеточкам» перераховують кошти понад 2 тис. людей. Окрім того, фонд намагається системно змінювати лікування онкохворих, маючи наразі 13 відповідних проєктів.

Звичайно, такий обсяг потребує відповідної системної правової професійної підтримки. Протягом останніх 6 років таку підтримку «Таблеточкам» надає юридична фірма Asters. Йдеться не тільки про операційну діяльність фонду, але й про ініціативи щодо покращення законодавства у сфері дитячої онкології, захисту прав пацієнтів та розвитку благодійного сектору.

Співкеруючий партнер Asters Олексій Дідковський зауважив, що саме такий формат проведення DobroRUN повністю себе виправдовує. Адже у порівняні з минулим роком, все стало більш масовим та яскравим.

«Інтерес зростає, це видно неозброєним оком. Особливо тішить, що значно зросла корпоративно-юридична участь. У нинішньому заході взяли участь багато наших колег з інших юридичних фірм. Це дуже добре, адже їхні внески допомагають робити важливу справу – допомагати «Таблеточкам». Сподіваюся, що наступного року буде ще більше наших колег. У справі під назвою «робити добро» немає конкурентів, ми робимо спільну справу. Тому я радий, що завдяки цьому заходу об’єднуються різні імена, фірми та бренди. Всі мають одне спільне бажання – зробити добру справу та підтримати фонд», – зазначив Олексій Дідковський і вирушив долати дистанцію 10 км.

20210911_110859

Відомий український шоу-мен, радіо і телеведучий Анатолій Анатоліч не вперше присутній на подібних заходах. Однак DobroRUN-2021 так його надихнув, що він вирішив на деякий час зійти за сцени та пробігти свої 5 км. «Насамперед, це фановий забіг. Усі розслаблені, спілкуються, обіймаються, фотографуються, біжать заради задоволення, а не для якихось рекордів. Взагалі, це дуже класна ідея, що люди гуртуються заради того, щоб зробити добро. Ми вже зібрали 2 млн грн! Це насправді кайфово, кожен відчуває свою причетність до цієї справи. Це свідчіть про соціальну відповідальність великих компаній, впізнаваних особистостей та звичайних людей», – поділився своїми враженнями ведучий.

Дійсно, DobroRUN – це не про подолання і навіть не про гроші. DobroRUN – це про fun, про душу. Організатори закликають: «Хапай свою улюблену дитячу іграшку та йди, їдь, біжи разом і нею, адже всі ми в душі – діти». Ми хапаємо і біжимо.

20210911_114053

«Біг – це найбільша метафора для життя, тому що ти отримуєш від нього стільки ж, скільки вкладаєш», – прочитав я в Опри Уїнфрі, повертаючись з DobroRUN-2021.

Друзі, вкладайтеся в біг, у життя, тоді воно стане яскравим, насиченим, душевним, корисним як для вас, так і для тих, чиє життя може врятувати ваш біг. Біжіть і живить з добром.

Дякуємо, DobroRUN і до наступної зустрічі!

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати