03 грудня 2013, 12:55

Юридична професія формує нові завдання щодо вдосконалення спеціалістів

З’їзд літигейторів – це зручний майданчик для обміну досвідом

Опубліковано в №49 (391)

Маркіян Мальський
Маркіян Мальський «Arzinger» партнер, керівник Західноукраїнського відділення Arzinger, адвокат

Наші читачі, які уважно слідкують за станом українського юридичного ринку та вивчають досвід конкурентів, знають, що Адвокатське об’єднання Arzinger посідає провідне місце серед юрфірм, які розвиваються стрімко й динамічно. Про те, як будуються відосини між колегами в компанії, розповів партнер, керівник Західноукраїнської філії АО Arzinger Маркіян Мальський


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Пане Маркіяне, розкажіть, як виникла ідея проведення щорічного з’їзду літигейторів Arzinger?

Наразі в Україні формується нове прогресивне покоління юристів, які займають активну позицію в правничому житті країни, готові відстоювати свої права та ділитися знаннями і досвідом з молодим поколінням. Таким чином, юридична професія формує нові завдання щодо вдосконалення спеціалістів у тій чи іншій галузі права, а з’їзд літигейторів – це зручний майданчик для висловлення думок, обміну досвідом, поширення професійної інформації та обговорення актуальних юридичних питань. Крім того, наша компанія надзвичайно динамічно і стрімко розвивається. З огляду на наявність у компанії головного офісу в м. Києві та регіональних відділень у Львові й Одесі, з’їзд літигейторів – це також хороша можливість познайомитися поближче з колегами, краще ознайомитися зі спеціалізацією кожного співробітника та виробити командний дух.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати