29 січня 2013, 12:43

Повноцінна судова реформа неможлива без внесення змін до Конституції відповідно до міжнародних стандартів

Проект USAID «Справедливе правосуддя» продовжуватиме підтримувати хід конституційної реформи згідно з міжнародними та європейськими стандартами

Опубліковано в №05 (347)

Девід Вон
Девід Вон Керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя»

7 липня 2010 року було прийнято новий Закон України «Про судоустрій та статус суддів», який вніс чимало позитивних змін у судоустрій України. Серед першочергових та нагальних нововведень, звісно, варто назвати перехід Державної судової адміністрації від виконавчої до виключно судової гілки влади, запровадження автоматизованого розподілу справ у судах, створення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України як постійно діючого державного органу, що відповідає за призначення суддів та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності.

Фоторепортаж

Фотопортрет, інтерв’ю із Девідом Воном

Активну участь у розробці більшості цих змін та нововведень брало  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в ході реалізації Проекту USAID «Україна: верховенство права», наступником якого став Проект USAID «Справедливе правосуддя». Про здобутки Проекту та деякі існуючі проблеми, які мають бути вирішені відповідно до міжнародних стандартів, з читачами «Юридичної газети» ділиться керівник Проекту USAID «Справедливе правосуддя» пан Девід Вон.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Пане Девіде, нагадайте, будь ласка, нашим читачам, у чому полягають основні завдання Проекту?

Ми розпочали свою роботу за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) у травні 2006 року. На той час це був Проект USAID «Україна: верховенство права», який закінчився у вересні 2011 року. З жовтня того ж року розпочав роботу новий Проект USAID під назвою «Справедливе правосуддя», який фактично є продовженням попереднього. Програма нашого Проекту зосереджує увагу на роботі з українськими партнерами за чотирма основними напрямами.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати