15 жовтня 2013, 9:36

Потреба в практиці кримінального права на ринку буде лише зростати

Завдання адвоката в сучасному кримінальному процесі – діяти проактивно, нестандартно і швидко

Опубліковано в №42 (384)

Віталій Касько «Arzinger» Партнер

Україна продовжує залишатися однією з тих країн – членів Ради Європи, проти яких спрямовується найбільше звернень заявників до Європейського суду з прав людини. Уже не перший рік ми стабільно входимо до п’ятірки таких держав із 47 країн – членів Ради Європи. І значна частина цих звернень стосується саме порушень, які допускаються під час розслідування та судового розгляду кримінальних проваджень. Найтиповішими все ще залишаються звернення щодо порушень заборони жорстокого поводження, права на свободу і особисту недоторканність, права на справедливий суд, на повагу до приватного життя, а також щодо неефективного розслідування органами влади вбивств і катувань, вчинених стосовно осіб, які перебували під контролем держави.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про ці та інші білі плями регулювання розповісти «Юридичній газеті» погодився відомий експерт із захисту в кримінальних справах, партнер
АО Arzinger Віталій Касько.

 

 

Пане Віталію, Ви – відомий експерт із захисту в кримінальних справах, нещодавно приєдналися до команди Arzinger. Скажіть, чому саме Arzinger і як Ви бачите себе в цій компанії?

Насамперед маю сказати, що вибір був зовсім не випадковим. Компанія Arzinger близька мені за духом і стилем роботи, оскільки це молода і високопрофесійна команда, для якої юриспруденція є стилем, а не потребою, а задоволення клієнта – найвищою метою. Я мав можливість до цього співпрацювати з фахівцями цієї компанії і зрозумів, що ми рухаємося в одному напрямку. Це високий рівень професійних та етичних стандартів, ретельність і послідовність у роботі над проектами, потужний командний дух і нестандартні підходи до вирішення складних юридичних ситуацій, які є водночас ефективними.

У свою чергу, за свою багаторічну практику мені вдалося успішно реалізувати багато складних і знакових проектів як для локальних, так і для міжнародних компаній. Сподіваюсь, що мій багатий досвід здійснення захисту в кримінальних справах стане нашій компанії у пригоді і лише посилить її експертизу в зазначеній сфері, яка набуває все більшої актуальності. Одним зі своїх першочергових завдань бачу необхідність систематизувати ноу­хау в кримінальній практиці компанії і забезпечити розвиток напрацьованих усередині колективу практик. Звичайно, одним із найважливіших завдань, яке поставлено в пріоритет партнерами, є збільшення частки компанії на цьому досить вузькому ринку юридичних послуг.

 

 Які напрямки розвитку практики кримінального права Ви вважаєте найактуальнішими в умовах українського ринку?

Компанія Arzinger активно працює в широкому спектрі практик, зокрема таких, як судова і податкова практики, банкрутство і реструктуризація, комплаєнс, і на сьогодні домоглася визнання на ринку юридичних послуг завдяки високій якості своїх послуг та спрямованості на потреби клієнта. У світлі новел законодавства, за якими встановлюється кримінальна відповідальність юридичних осіб в Україні, планованого запровадження відповідальності за порушення у сфері конкурентного права, рівно як і більш агресивного застосування в Україні міжнародних антикорупційних законів, ми бачимо в цьому величезний потенціал для нашої практики кримінального права.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати