02 квітня 2020, 10:16

Як зробити зустріч онлайн ефективною

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Карантинні обмеження повністю змінили звичний формат роботи аудиторських фірм. Працюючи віддалено, працівники змушені проводити зустрічі з колегами та замовниками онлайн. Як зробити таку зустріч ефективною?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Працюючи з дому, персонал встигає більше, - дослідження".

Про це зазначають у ПАБУ.

Skype

У груповому відеочаті можуть спілкуватися до 50 осіб. Є функція групової демонстрації екрану, отже, можна показувати всім учасникам презентації, відеозаписи тощо. Цікава функція - розмитий фон (можливість для співрозмовників не відволікатися на те, що відбувається позаду вас). Є функція запису, а також автоматичних субтитрів для читання вимовлених учасниками слів. Доступ можливий на будь-якому мобільному пристрої, планшеті або комп’ютері.

Google Hangouts Meet

У зв’язку з карантином Google зробив безкоштовним доступ до сервісів G Suite і G Suite for Education з 1 березня до 1 липня 2020 р. Через цей сервіс можна робити відеодзвінки на 250 учасників, спілкуватися наживо з аудиторією до 100 тис. глядачів, а також записувати дзвінки й зберігати їх на Google Drive.

У режимі "Відеозустрічі" є можливість показати іншим учасникам, що відбувається на екрані комп’ютера, через спільний доступ до відкритого вікна. Сервіс доступний через Gmail, Google+, YouTube, працювати можна з комп’ютера або зі смартфона (додатки Meet для iOS та Android). Також Hangouts інтегрований з Google-календарем, отже, користувачі можуть планувати відеозустрічі за його допомогою.

Zoom

Зазвичай цей провайдер відеоконференцій у межах безкоштовної версії передбачав 40-хвилинний ліміт, проте на період карантину Zoom скасував обмеження. Сьогодні долучитися до зустрічі можуть до 100 учасників. Сервіс дозволяє обмінюватися повідомленнями й контентом у режимі реального часу. Є функція демонстрації робочого столу та екрану, запис у форматі MP4 або M4A, можливість "підняти руку", спільні коментарі на загальному екрані тощо.

Microsoft Teams

Microsoft Teams дає змогу проводити групові і приватні аудіо- та відеовиклики для проведення нарад і вебконференцій. Доступні функції планування, створення нотаток під час нарад, спільний доступ до екрана, зберігання аудіо, відео, даних з екрану, автоматичного транскрибування. Можна надавати спільний доступ до матеріалів. Сервісом можна користуватися як з комп’ютера, так і зі смартфону.

Proficonf

Можна ділитися файлами, відео, аудіо, презентаціями тощо. У Proficonf є функція демонстрації екрану. Сервіс дає змогу створити простий графік або діаграму на віртуальній дошці онлайн просто під час конференції. Безкоштовна версія передбачає участь лише двох учасників. Платформа доступна з будь-якого мобільного пристрою через веббраузер.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати