25 березня 2020, 10:17

Працюючи з дому, персонал встигає більше, - дослідження

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Дослідники запевняють, що, працюючи з дому, люди, економлячи час на дорогу до офісу, розпочинають свій робочий день раніше, а закінчують пізніше. Як результат, офісний персонал в домашньому режимі працює в середньому на дві години більше.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як аудиторській фірмі організувати роботу з різними поколіннями".

Про це пише Bloomberg з посиланням на дослідження компанії NordVPN, зазначають у ПАБУ.

Наприклад, у США багато співробітників додали до свого робочого дня по три години, збільшивши робочий час майже на 40%. Водночас у Великобританії, Франції та Іспанії, а також у Канаді середній приріст робочого часу сягнув двох годин. Тепер робочий день в цих країнах становить 11, 10, 10 і 11 годин відповідно.

Очікується, що виконуючи завдання з дому, люди будуть працювати більше годин впродовж всієї кризи, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

"Коли обмеження будуть зняті, переконаний, багато компаній стануть набагато більш лояльні до роботи з дому", - зазначив експерт з цифрової конфіденційності NordVPN Teams Даніель Маркуссон.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати