24 березня 2020, 10:16

Що аудитори радять бізнесу в умовах епідемії коронавірусу

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Спалах коронавірусу створив нові виклики для ділового середовища, які вимагають від керівництва компаній зваженого, практичного та усвідомленого підходу до вирішення щоденних завдань. Що потрібно зробити, аби оцінити ступінь уразливості компанії в умовах епідемії коронавірусу?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Аудит і коронавірус: FRC рекомендує розробити альтернативні аудиторські процедури для збору доказів".

Про це повідомляють у ПАБУ.

Так, експерти міжнародної аудиторської фірми KPMG радять звернути бізнесу особливу увагу на таке питання, як безпека співробітників та клієнтів. Незважаючи на епідемію, безпека як внутрішніх клієнтів (працівників), так і зовнішніх (замовників) має бути у фокусі уваги.

У період карантину бізнесу слід оцінити ризики, пов’язані з постачальниками, та навчитися керувати ними.

Крім того, важливо здійснювати грамотне управління оборотним капіталом та бізнес-планами.

У такий нестабільний час аудитори радять переглянути коротко- та середньострокові пріоритети. Гнучкість – сьогодні найважливіша перевага для бізнесу. Реагуйте оперативно та пристосовуйтеся до нових умов.

З-поміж іншого бізнесу необхідно оцінити потреби клієнтів та надавати їм тільки те, що потрібно. Позбувайтеся всього зайвого або непотрібного.

Також потрібно дбати про інформаційну безпеку. Попри карантин кіберзагрози не зникли.

Нагадаємо, Євросоюз планує розширити інвестиції у сталий розвиток.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати