30 липня 2019, 18:40

Нотаріуси знову можуть поновити доступ до реєстрів без проходження іспиту, - НПУ

Прес-служба НПУ

29 липня 2019 р. Шостим апеляційним адміністративним судом було винесено ухвалу про забезпечення адміністративного позову Нотаріальної палати України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Конкурс на посаду члена ВККС не відбувся через відсутність кворуму".

Про це повідомляє прес-служба НПУ.

Як зазначається, ухвалою зупинено дію абз. 6 п. 2 наказу Міністерства юстиції України від 29.12.2018 р. №4146/5 "Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України" в частині слів "в тому числі нотаріусу".

Так, вказана ухвала постановлена в рамках розгляду справи, що перебуває на розгляді в ОАСК з приводу визнання протиправною та нечинною постанови КМУ від 24.10.2018 р. №860 "Про реалізацію експериментального проекту у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань", якою затверджений Порядок реалізації експериментального проекту з організації визначення професійної компетентності осіб, які мають намір здійснювати функції державного реєстратора прав на нерухоме майно та/або державного реєстратора юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а також визнання протиправним та нечинним абз. 6 п. 2 наказу Міністерства юстиції України від 29.12.2018 р. №4146/5 "Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України" в частині слів "в тому числі нотаріусу".

​"Постановлення зазначеної ухвали дозволяє нотаріусам не проходити автоматизований іспит з приводу визначення професійної компетентності для відновлення їм тимчасово заблокованого доступу до реєстрів у разі закінчення строку зупинення та автоматично відновити доступ до реєстрів", - зазначають у НПУ.

Нагадаємо, у ФБР нараховується 1000 розслідувань щодо розкрадань китайцями інтелектуальної власності.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати