Юридична компанія ADER HABER Law Firm надала правову допомогу одній з найбільших у світі кредитно-фінансових установ World Bank Group щодо аналізу нового трудового законодавства України.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Адвокати ADER HABER Law Firm проаналізували проєкт Трудового кодексу України на предмет узгодження з директивами Європейського Союзу та іншими зобов'язаннями, пов'язаними з потенційним вступом України до Європейського Союзу.
Також юридична команда підготувала звіт щодо запропонованих змін у регулювання трудових відносин в Україні.
Особлива увага була приділена забезпеченню належного балансу інтересів працівника та роботодавця, враховуючи війну та очікувану післявоєнну ситуацію та ринку праці в Україні.
За результатами аналізу нового проєкту Трудового кодексу України юристи ADER HABER Law Firm сформували пропозиції щодо удосконалення нового правового регулювання трудових відносин, які World Bank Group представить Міністерству економіки України.
Над проєктом працювала команда практики трудового права у складі партнера Олександри Федотової, адвокатів Анни Мовчан, Дмитра Ніколова, Ярослави Лаган, Ігоря Слівінського та молодшого юриста Даніїла Щербака.