24 лютого 2025, 16:31

За три роки повномасштабної війни в Києві пошкоджені 1239 житлових будинків

З 24 лютого 2022 року в Києві повітряна тривога пролунала 1539 разів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Дії запустили нові послуги для ветеранів та родин військових".

Як зазначається, за це час пошкоджені 1239 житлових будинків, а також 194 заклади освіти, 41 заклад охорони здоров'я, 17 – соціальної сфери. Водночас "Київська служба порятунку" здійснила 220 виїздів на ліквідацію наслідків ракетних обстрілів у столиці.

"На місця ракетних атак та атак дронами бригади "швидкої" здійснили 2729 виїздів. Надали допомогу 1324 постраждалим, зокрема 101 дитині. Загинули в столиці 210 цивільних мешканців, серед них – 11 дітей", – написав Кличко.

Крім цього, на сьогодні в Києві зареєстровані майже 422,7 тисячі внутрішньо переміщених осіб, серед яких – близько 68 тисяч дітей.

"Понад 8 тисяч киян у перші місяці війни щоденно отримували допомогу від Гуманітарного штабу Києва. Майже 200 тисяч продуктових наборів додатково від штабу отримали внутрішньо переміщені особи та пенсіонери столиці. Гуманітарний штаб столиці залучив допомогу від понад 150 міжнародних партнерів. Метро, як укриття, під час повітряних тривог у столиці приймало одночасно близько 70 тисяч киян", – вказав мер.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати