02 грудня 2019, 14:48

На фінансування українських стартапів передбачено понад 400 млн грн

Урядовий портал

Обсяг програми фінансування українських стартапів складає 440 млн грн. Держава попередньо виділила 390 млн грн, а також було збільшено цю цифру ще на 50 млн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КМУ хоче запустити сервіс е-квитанцій, - Дмитро Дубілет".

Про це повідомив Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, зазначає Урядовий портал.

"У рамках роботи Українського фонду стартапів від сьогодні розпочато прийом заявок на фінансування українських бізнес-проектів на початкових стадіях їхнього розвитку, а саме стадіях pre-seed and seed. Вже до кінця цього року бізнес-проектам, які пройдуть відбір, ми видамо перші 40 млн грн. Наступного - по 60 млн у квартал, тобто 240 млн в цілому на 2020 р.", - розповів Глава Уряду. 

Так, основні сфери фінансування включають штучний інтелект, доповнену реальність, Big Data, блокчейн, кібербезпеку, оборону, медицину та охорону здоров’я, подорожі, фінансові технології, освітні технології, робототехніку, професійні послуги, програмне забезпечення як послугу, виробництво, електронну комерцію, інтернет речей.  

За словами пана Гончарука, перший Pitch-event (коротка презентація бізнес-концепцій перед конкурсною комісією, за результатами якої будуть визначені стартапи, які отримують безповоротну фінансову допомогу) має відбутися вже до кінця цього року.

Нагадаємо, КМУ відсторонив Антона Янчука з посади Голови АРМА.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати