30 березня 2020, 16:19

Будь-яка криза - це завжди період творчих викликів

Віталій Бурдак
Віталій Бурдак «Pavlenko Legal Group» керуючий партнер

Нині ситуація, яка склалася не тільки в Україні, але і у світі, - поширення вірусу COVID-19 та впровадження карантину, - стала випробуванням для компаній. Деякі з них змушені перевести своїх працівників на віддалений режим роботи, а інші - навіть призупинити діяльність у зв’язку із суворими превентивними заходами для попередження поширювання захворювання.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Наша команда із року в рік, незалежно від зовнішніх обставин, будувала надійну внутрішню культуру, у якій би кожен працівник почував себе комфортно і впевнено та міг розраховувати на підтримку колег. Наші клієнти були і є для нас не просто замовниками юридичних послуг, а надійними партнерами. Пліч-о-пліч ми будували бізнес на основі довіри, втілюючи на кожному кроці принципи клієнтоорієнтованості. Тому ми докладаємо максимум зусиль, щоби період карантину не вплинув на наші взаємини з клієнтами та колегами.

Віддалений режим розглядаємо лише як один із форматів роботи, у якому досить часто працюємо з клієнтами, перебуваючи у відрядженнях або відпустках у межах чи поза межами країни. Ми робимо все можливе, щоб комфорт та життя працівників не змінилися під впливом зовнішніх факторів.

Як ми працюємо під час карантину за межами офісу? Насправді майже так само. Наш робочий графік залишився без значних змін: наради проводимо під час відео-конференцій, важливі питання оперативно вирішуємо у форматі листування у месенджерах. Тому для нас не стало проблемою самоорганізуватися і перейти в онлайн-формат роботи. Посилена комунікація використовується не тільки для перевірки якості виконання задач, але і для надання нашій команді психологічної та емоційної підтримки у такий нелегкий період.

Зовнішньо ми надаємо клієнтам підтримку - робота по їхнім справам у жодному разі не зупиняється. Більше того, ми оперативно реагуємо на будь-які законодавчі зміни, які приймає Верховна Рада України. Також ми надаємо клієнтам рекомендації, як зберегти бізнес у період карантину: що краще зробити, як оминати підводні камені. У період подібної «соціальної турбулентності» ми знаходимося на зв’язку 24/7 і завжди готові стати «тривожною кнопкою» для клієнта.

Підводячи підсумки, хочу зауважити, що будь-яка криза - це завжди період творчих викликів, привід пробувати нові формати роботи та експериментувати із подачею контенту. Ми йдемо у ногу з часом, тому наші працівники використовують Zoom для нарад, Skype - для ділових зустрічей, месенджери у Facebook, WhatsАpp - для спілкування один з одним. Ми віримо у те, що завдяки добре скоординованій роботі можна досягнути надзвичайних результатів навіть в екстрених умовах.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати