21 січня 2014, 17:44

Компанії, які здійснюють комунікації з інвесторами до, впродовж та після розміщення цінних паперів, переходять на якісніший рівень

Інвестор повинен бути впевненим у постійному захисті своїх прав та у можливості стійкого розвитку бізнесу

Опубліковано в №01-02 (395-396)

Олександр Нікішев
Олександр Нікішев Керуючий партнер Investor Relations Agency

Співпраця з інвесторами – одна з ключових цілей багатьох українських компаній. Та про те, як привернути увагу інвесторів до українського бізнесу, знають далеко не всі. Тож «Юридична газета» звернулася з відповідними питаннями до Керуючого партнера Investor Relations Agency Олександра Нікішева.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Пане Олександре, уже з назви Вашої організації можна зробити висновки про сферу діяльності. Чому Ви обрали цей сектор?

Визначаючи назву нашої агенції, ми намагалися зробити її зрозумілою для потенційних клієнтів, для емітентів, для представників українського бізнесу.

Дійсно, сфера investor relations (комунікацій з інвесторами) – це важлива складова у діяльності компанії. На різних етапах становлення бізнесу та його розвитку виникає необхідність залучення додаткового фінансування для подальшого розвитку.

Іnvestor relations (IR) – це стратегічна функція компанії, яка сприяє залученню капіталу, зниженню вартості позик, допомагає емітенту створювати та підтримувати довіру до нього і є необхідною при розкритті інформації та комунікаціях з інвестиційною спільнотою.

Уперше термін IR сформулював Ральф Кординер, Голова Ради директорів General Еlectric, 60 років тому. В ті часи функція IR полягала в розкритті фінансової інформації про діяльність компанії. З часом це стало функцією управління очікуваннями інвесторів, формування інформаційної політики компанії.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати