17 вересня 2013, 9:57

Компанії шукають нові можливості для нематеріальної мотивації

Ринок стаффінгу в Україні зросте приблизно на 5–10%

Опубліковано в №38 (380)

Юрій Перч Територіальний директор кадрового холдингу АНКОР

Кваліфікованого персоналу з юридичною освітою на ринку достатньо, але юристів за покликанням не так багато. Водночас український ринок юридичних послуг розвинений і насичений значною кількістю професійних юристів з вузькою спеціалізацією за практиками. Про ситуацію на ринку праці, зокрема щодо юридичних спеціальностей, «Юридичній газеті» розповів територіальний директор кадрового холдингу АНКОР в Україні Юрій Перч


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

Пане Юрію, як Ви можете охарактеризувати ринок праці України в 2013 році?

Ринок праці в Україні цього року залишається стабільним, проте не зростає. Пошукачі в 2013 році виявляють активність, подібну до 2012­го, але є активнішими, ніж у 2011 році. Одним з трендів останніх двох­трьох років є інвестування середніх і великих компаній у створення привабливого іміджу працедавця, що спрямовано на утримання та залучення талановитих працівників. У цьому сенсі можна говорити про «боротьбу за кваліфіковані кадри». Компанії шукають нові можливості для нематеріальної мотивації, навчання персоналу, роб­лять контрпропозиції тим, хто має намір звільнитися.

Серед професій, які в 2013 році користуються найбільшою популярністю, – фахівці і менеджери з продажу, менеджери по роботі з ключовими клієнтами, торговельні представники, фахівці й менеджери з PR та маркетингу, IT­фахівці, фахівці й менеджери із закупівель, технічні спеціалісти, кваліфіковані робітники.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати