12 березня 2013, 3:03

До законності треба сповідувати ті самі підходи, які сповідує міжнародний бізнес

Зараз ми готові до нашого міжнародного бізнесу на 100%

Опубліковано в №11 (353)

Дмитро Федечко Керівник групи з правових питань LG ElectronicsUkraine
Ольга Романова Юрисконсульт LG ElectronicsUkraine
Наталія Поліха Юрисконсульт LG ElectronicsUkraine

LG Group (LuckyGoldstar) є третьою за розміром корпорацією Південної Кореї, яка виробляє побутову електроніку, хімічну продукцію та телекомунікаційне устаткування і має дочірні компанії у більш ніж 80 країнах.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Варто відзначити, що з дня свого заснування компанія LG Electronics прагнула випускати найбільш інноваційні й технологічні продукти, які ставали справжнім проривом не лише в Кореї, але й на світовому ринку. Багато з них є лауреатами престижних премій і визнані відомими європейськими та глобальними організаціями в галузі технологій, дизайну й екології. Основною причиною понад півстолітнього успіху компанії є її політика, яка передбачає три основні напрями – лідерство продуктів, лідерство на ринку та лідерство колективу. Про те, як воно – працювати у співтоваристві талановитих людей, які вміють відчувати й реалізовувати інновації, з читачами «Юридичної газети» діляться працівники юридичного відділу LG ElectronicsUkraine Наталія Поліха і Ольга Романова та їхній керівник Дмитро Федечко.

Фоторепортаж

Фотопортрет, інтерв’ю із співробітниками юридичного відділу LG Group (LuckyGoldstar)

Дмитре, як відбувалося Ваше кар’єрне зростання до директора юридичного відділу LG ElectronicsUkraine?

Дмитро: У принципі, це було доволі просто: у LG з’явилася вакансія керівника, і я прийшов на цю вакансію працювати, відповідно – керувати. Цікавішою була історія, напевно, в Ольги – вона півроку керувала відділом, який, правда, на той час складався з неї однієї.

 

Ольго, як воно було протягом півроку – самій весь цей мільярдний бізнес тримати на рейках?

Ольга: Коли я прийшла працювати в компанію, то юристів було двоє – керівник і я. Через декілька місяців керівник пішов на іншу роботу, і, так сталося, що заміну йому шукали півроку. У цей період юристом була одна я. На той момент юристи нашої компанії опікувалися не лише українськими, а й юридичними проблемами LG у Молдові, а також частково вирішували питання по Білорусі та країнах Балтії. Спершу це було для мене шоком, бо я лише недавно закінчила ВНЗ, прийшла – і тут відразу все на мене: і юридичні питання, і питання менеджменту. Однак це – неоціненний досвід, тому я насправді зараз розумію, що, напевно, ніде б такого досвіду не отримала, як у LG за ці півроку.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати