03 грудня 2019, 17:38

ВРУ прийняла закон про зміни щодо міжнародних вимог для деяких транспортних засобів

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон №2078-1 від 16.09.2019 р. "Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів" щодо міжнародних екологічних вимог для деяких транспортних засобів".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон про зміни щодо удосконалення діяльності ДБР".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, законом передбачено внести зміни до ст. 2 Закону України "Про деякі питання ввезення на митну територію України та проведення першої державної реєстрації транспортних засобів" щодо можливості ввезення в Україну, виробництва та реєстрації після 1 січня 2020 р. транспортних засобів, які виробленні в Україні або ввезенні на митну територію України до 31 грудня 2024 р. включно та мають чинний сертифікат або інший документ про підтвердження відповідності, виданий згідно із законодавством України, який підтверджує, що конструкція даного транспортного засобу відповідає екологічним нормам не нижче рівня "ЄВРО-5".

Відповідно пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу державну реєстрацію в Україні транспортних засобів як вироблених в Україні, так і ввезених на митну територію України, здійснюватиметься за умови їх відповідності екологічним нормам не нижче рівня "ЄВРО-6" - з 1 січня 2025 р.

Нагадаємо, Президент вніс до Ради законопроект про кримінальну відповідальність "злодіїв у законі".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати