01 лютого 2021, 17:44

Указ Пезидента про відсторонення Тупицького оскаржують у Верховному Суді

Прес-служба Верховного Суду

У Верховному Суді оскаржують Указ Президента України щодо відсторонення від посади судді КСУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "КАС ВС розглянув справу щодо неоприлюднення електронної петиції, надісланої Президенту України".

Про це повідомляє прес-служба Верховного Суду.

"Сьогодні, 1 лютого 2021 року, до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду надійшов позов, у якому позивач оспорює Указ Президента України від 29 грудня 2020 року № 607/2020 "Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України" з моменту його прийняття", - ідеться у повідомленні.

Реєстраційний номер справи – № 9901/20/21.

Нагадаємо, 29 грудня Президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці.

10-й голова КСУ Станіслав Шевчук прокоментував указ Президента щодо відсторонення нинішнього голови суду.

Конституційність рішення Президента також прокоментували член Венеціанської комісії Марина Ставнійчук та Представник Верховної Ради в Конституційному Суді України Ольга Совгиря.

Представник Президента в КСУ Федір Веніславський наголосив, що О. Тупицький не має повноважень на скликання спеціального засідання Конституційного Суду.

КСУ відмовився виконувати указ Президента про відсторонення від посади Тупицького О.М.

19 січня Олександра Тупицького не пустили до приміщення КСУ.

21 січня Олександр Тупицький звернувся до Президента з проханням розблокувати роботу КСУ та усунути протиправно створені працівниками Управління державної охорони України перешкоди для виконання суддями КСУ своїх повноважень.

28 січня Олександр Тупицький позивається до УДО, яке не пропускало його в будівлю суду.

Також нещодавно в інтерв'ю ЮГ 10- й Голова КСУ Станіслав Шевчук розповів про шлях, який йому довелося пройти, оскаржуючи незаконне рішення про звільнення.

Олександра Тупицького не пустили до приміщення КСУ

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати