13 липня 2020, 13:15

У Києві не підніматимуть тариф на проїзд у міському електротранспорті

Прес-служба КМДА

Столична влада не планує підвищувати вартість проїзду в міському електротранспорті через збільшення з 1 серпня тарифу "Укренерго" на передачу електроенергії на 54%. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На всіх столичних пляжах купатися поки не рекомендовано, - Віталій Кличко".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Я хочу заспокоїти всіх. Столична влада не планує піднімати тариф на проїзд у міському електротранспорті. Адже ми розуміємо, що це вдарить по кишенях киян. Тому будемо шукати додаткові ресурси в міському бюджеті для компенсації транспортним підприємствам", – сказав Віталій Кличко.

Зазначається, що сьогодні на всьому рухомому складі "Київпастрансу" та на станціях швидкісного трамваю, міської електрички і фунікулеру пасажири можуть скористатися е-квитком. І не сплачувати готівкою. 50% усіх пасажирів уже сплачують за проїзд безконтактно.

"Місто планує повністю перейти на безконтактні способи оплати за проїзд. Тим самим виключивши готівку у громадському транспорті столиці", – додав Віталій Кличко.

Нагадаємо, з 1 липня діють липневі паркувальні талони та абонементи на ІІІ квартал.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати