13 липня 2020, 12:58

На всіх столичних пляжах купатися поки не рекомендовано, - Віталій Кличко

Прес-служба КМДА

На всіх столичних пляжах купатися поки не рекомендовано. У воді виявили завищені показники вмісту кишкової палички.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Департамент транспортної інфраструктури розпочав обстеження паркувальних майданчиків Києва".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Минулого тижня на всіх столичних пляжах були вивішені жовті прапори. Це означає, що купатися на них не рекомендовано. Але засмагати і відпочивати на пляжах можна. Чому склалася така ситуація? Через сильні дощі, що пройшли в Києві минулого тижня. У результаті взятих проб у воді виявили завищені показники вмісту кишкової палички", – додав мер.

Він пояснив, що зазвичай, після сильних опадів, у всіх водоймах подібні показники підвищуються. На їх повернення до нормативних потрібно 3-4 дні.

"Нові проби води фахівці Держпродспоживслужби братимуть сьогодні. І в четвер-п’ятницю ми будемо готові повідомити, на яких пляжах купатися знову безпечно, а де – поки слід утриматися від водних процедур. Тому, якщо хочеться на пляж, то поки можна тільки засмагати, милуватися красою Дніпра та грати у волейбол! Після того, звичайно, як налагодиться погода", – сказав Віталій Кличко.

Нагадаємо, з 1 липня діють липневі паркувальні талони та абонементи на ІІІ квартал.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати