13 січня 2020, 14:14

Скасування адвокатської монополії, захист ІВ: що розгляне Рада цього тижня

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України наступну сесію почне працювати за планом законопроектних робіт.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд хоче встановити єдиний податок для IT-компаній".

Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук, зазначає Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, він звернув увагу на законопроекти, ініційовані Президентом Україні і визначені ним як невідкладні. Так, запропоновано розглянути, підтримати і направити до Конституційного Суду України для надання висновку проект закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" (№2598).

За словами пана Стефанчука, цього тижня пропонується розглянути у першому читанні два проекти законів, щодо яких КСУ вже надав висновок:

  • проект Закону "Про внесення змін до Конституції України (щодо скасування адвокатської монополії)" (№1013);
  • проект Закону "Про внесення зміни до статті 85 Конституції України (щодо консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів Верховної Ради України)" (№1028).

Також цього тижня планується розглянути блок питань щодо питань забезпечення військовослужбовців, запуску державної програми кредитування підприємців, а також законів щодо захисту інтелектуальної власності. Водночас Рада повернеться до розгляду законопроекту "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення". Його розглянуть у другому читанні та в цілому.

Нагадаємо, у ВРУ зареєстровано законопроект щодо обов'язкового страхування відповідальності власників наземних ТЗ.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати