26 жовтня 2022, 18:23

Сенат Польщі визнав владу рф терористичним режимом

За резолюцію про визнання влади російської федерації терористичним режимом проголосували всі присутні польські сенатори.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Виконувач обов’язків Голови КСУ Сергій Головатий перебуває з робочим візитом у Литовській Республіці"

Про це повідомляє Polskie Radio.

Як зазначає Сенат у постанові, «24 лютого 2022 року збройні сили російської федерації розв'язали жорстоку війну з Україною. Її мета — стерти з карти суверенну країну і знищити українську націю. Героїчний захист незалежності громадянами України викликав захоплення всього вільного світу».

«Україна сьогодні є найважливішим місцем, яке захищає демократію і свободу. російські загарбники тероризують жителів українських міст, бомбардуючи цивільні об'єкти: дитячі садки, школи, театри та житлові масиви. Бандити в російській формі катують і вбивають військовополонених і мирних жителів окупованих територій. Викрадають українських дітей. Щоб виховати їх на режимі яничарів. Депортують, переселяють і відправляють українських громадян у віддалені райони росії», — йдеться в резолюції.

Сенат Республіки Польща вкотре рішуче засудив російську агресію і закликав всі країни, які виступають за мир, демократію та права людини, визнати уряд російської федерації терористичним режимом.

Крім того, польський Сенат закликає міжнародну спільноту надати повну підтримку Міжнародному кримінальному суду, який розслідує воєнні злочини рф.

Нагадаємо, раніше російський режим визнали терористичним в Естонії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати