05 вересня 2020, 10:59

Раді пропонують дозволити ЦВК проводити опитування у день виборів

У Верховній Раді України зареєстровано Проект Закону 4043 від 03.09.2020 "Про внесення змін до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" щодо опитувань громадської думки".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ прийняла за основу законопроект про Держагрореєстр".

Як зазначається, метою проекту Закону є створення умов для забезпечення Центральною виборчою комісією організації підготовки і проведення опитування громадської думки у разі прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про проведення такого опитування в день голосування на загальнодержавних або місцевих виборах на всій території України або в окремих її місцевостях.

Зокрема, проектом пропонується внести зміни до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" в частині надання Центральній виборчій комісії повноважень забезпечувати організацію підготовки і проведення опитування громадської думки у разі прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про проведення такого опитування.

Крім того, законопроектом встановлюється коло питань, які не можуть бути включені до переліку питань у опитуваннях громадської, зокрема питання які стосуються тимчасово окупованих територій, виборів на цих територіях,  економічної взаємодії з тимчасово окупованими територіями, порядок управління такими територіями, а також питання амністії, та взаємодії з державою, визнаною Верховною Радою України державою- агресором або державою – окупантом.

Таким чином, прийняття проекту Закону дозволить створити умови для забезпечення інформаційної взаємодії між органами державної влади та громадянським суспільством шляхом забезпечення Центральною виборчою комісією організації підготовки і проведення опитування громадської думки у разі прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про проведення такого опитування в день голосування на загальнодержавних або місцевих виборах на всій території України або в окремих її місцевостях. 

Нагадаємо, Рада прийняла за основу законопроект щодо персонального легкого електротранспорту.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати