30 вересня 2020, 11:11

Нардепи проголосували за повернення "пакунку малюка"

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон 3006а "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Житло або компенсація для дітей-сиріт: ВРУ прийняла за основу законопроект".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що Законом пропонується доповнити види державної допомоги сім’ям з дітьми, які виплачуються на підставі Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" "пакунком малюка" та визначити порядок її виплати.

Також пропонується проводити видачу одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка"  у закладі охорони здоров'я (пологовому будинку або пологовому відділенні, перинатальному центрі, неонатальному центрі тощо) незалежно від форми власності та підпорядкування, працівником закладу охорони здоров'я, уповноваженим на це адміністрацією відповідного закладу.

Зокрема, у разі відсутності у закладі охорони здоров'я (пологовому будинку або пологовому відділенні, перинатальному центрі, неонатальному центрі тощо) одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" її видача проводиться місцевим структурним підрозділом з питань соціального захисту населення за місцем проживання або перебування отримувача одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на підставі його особистої письмової заяви.

Нагадаємо, нардепи планують посилити відповідальність за продаж електронних сигарет дітям.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати