29 вересня 2020, 14:21

Житло або компенсація для дітей-сиріт: ВРУ прийняла за основу законопроект

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу Проект Закону №3577 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також"Рада підтримала надання першочергового права на отримання житла деяким особам".

Про це повідомляє інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зокрема, законопроектом пропонується внести зміни в частині надання права особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у тому числі після досягнення ними 23 років, позачергового отримання житла із житлового фонду соціального призначення та забезпечення їх соціальним або орендованим житлом до надання впорядкованого жилого приміщення для постійного проживання.

Також проектом передбачено внесення змін в частині надання можливості дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа, у тому числі після досягнення ними 23 років, за їх бажанням, отримати грошову компенсацію за належне їм для отримання жилого приміщення.

Нагадаємо, нардепи планують посилити відповідальність за продаж електронних сигарет дітям.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати