29 вересня 2020, 14:08

Нардепи планують посилити відповідальність за продаж електронних сигарет дітям

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла за основу Проект Закону 3628 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ВРУ планує відстрочити запуск е-системи для проведення концесії".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Зазначається, що законопроектом пропонується з 1 січня 2021 року запровадити адміністративну відповідальність за порушення правил торгівлі електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, посилити відповідальність за продаж підакцизних товарів, шляхом збільшення штрафу від 400 до 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (у чинній редакції - від 100 до 1000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Проектом також передбачається у законах України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" і "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення» вживати терміни "електронна сигарета" та "рідини, що використовуються в електронних сигаретах" у значеннях, наведених у Податковому кодексі України та запровадити обмеження, в тому числі для неповнолітніх, щодо обігу електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Нагадаємо, Рада узгодила термінологію у Митному кодексі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати