07 грудня 2023, 14:50

МОЗ: За понад півтора року війни вдалося відновити майже 850 об’єктів медзакладів

Пресслужба МОЗ України

В Україні тривають роботи з відновлення медичних закладів, аби потрібна медична допомога була доступна кожному пацієнту. Про це повідомила пресслужба МОЗ України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "МОЗ: Понад 60% лікарів підготовлені для надання психічних послуг на "первинці"".

Зокрема, за понад 22 місяці війни в різних областях України було відновлено повністю та частково 847 об’єктів медзакладів: 441 об’єкт відновлено повністю та ще 406 – частково. Найбільше – в Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській, Чернігівській та Херсонській областях.

"На сьогодні одним із пріоритетів для держави лишається забезпечення українців якісними, доступними та необхідними медичними послугами. Саме тому МОЗ України разом із партнерами продовжуватиме працювати над відновленням української медичної інфраструктури, щоб лікарі могли повноцінно працювати та надавати потрібні медичні послуги пацієнтам", – ідеться в повідомленні.

Також від початку повномасштабної війни ворог пошкодив 1474 об’єкти медзакладів та ще 195 об’єктів зруйнував повністю (відновленню не підлягають). Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківської, Донецької, Дніпропетровської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Київської та Чернігівської областей. 

Ворог також пошкодив 103 автівки екстреної медичної допомоги, ще 253 автомобілі – знищила. 125 автівок "екстренки" було захоплено окупантами.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати