11 червня 2020, 9:58

Головам місцевих адміністрацій пропонують самостійно призначати заступників

Урядовий портал

10 червня Кабінетом Міністрів України схвалено зміни до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", проект якого розроблений Міністерством розвитку громад та територій України. Проектом пропонується узгодити положення Законів України "Про місцеві державні адміністрації" та "Про Кабінет Міністрів України" з питання погодження призначення та звільнення перших заступників та заступників голів обласних та районних державних адміністрацій.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд схвалив проект меморандуму про порозуміння з виробниками "зеленої" електроенергії".

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що відповідно до законопроекту пропонується залишити за Урядом питання погодження кандидатур заступників голів лише облдержадміністрацій. Заступників голови райдержадміністрації призначати та звільняти з посади буде голова районної державної адміністрації за погодженням з головою ОДА.

"Внаслідок реалізації законодавчого акту будуть розширені повноваження місцевої влади на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, зокрема зменшиться кількість етапів при призначенні керівного складу райдержадміністрацій", – прокоментував схвалення змін до проекту Закону України Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Нагадаємо, Уряд призначив заступника з цифрової трансформації у Держаудитслужбі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати