10 червня 2020, 18:43

Уряд схвалив проект меморандуму про порозуміння з виробниками "зеленої" електроенергії

Урядовий портал

Кабінет Міністрів України схвалив проект Меморандуму про порозуміння з інвесторами і виробниками ВДЕ. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 10 червня.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Кабмін ухвалив нові правила формування регіонального замовлення на підготовку кадрів".

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Міністерству вдалося досягти компромісних домовленостей, що враховують інтереси і споживачів, і інвесторів у відновлювану енергетику, і держави в цілому. Ці домовленості викладені у проекті Меморандуму про порозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики в Україні", - повідомила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Так, проектом Меморандуму передбачено зниження "зеленого" тарифу для сонячних електростанцій на 15%, для вітрових електростанцій - на 7,5%. Крім цього, прописано посилення відповідальності за небаланси.

Також передбачено припинення будівництва нових СЕС з 31 липня 2020 р. і обмеження на будівництво ВЕС після завершення вже розпочатих проектів. Найближчим часом планується внести у Парламент відповідний законопроект, який імплементує ці домовленості.

"Всі ці умови дадуть можливість зберегти за державою інвестиційно привабливий імідж і зберегти статус держави, яка виконує свої зобов’язання", - наголосила пані Буславець.

Нагадаємо, Уряд призначив заступника з цифрової трансформації у Держаудитслужбі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати