27 жовтня 2020, 13:50

Для спорудження у Києві будівель, вищих за 45 метрів, обов’язкове погодження Державіаслужби та Міноборони

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Відповідно до постанови Кабміну «Про затвердження положення про використання повітряного простору України» будівництво і реконструкція будинків, вищих 45 метрів та у радіусі 50 кілометрів відносно контрольної точки аеродромів, повинні погоджуватися у Державній авіаційній службі та Міністерстві оборони. У Києві  - це всі такі будівлі.  


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як розмістити ресторан на першому поверсі житлового будинку"

Про це розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

"У Києві та в його околицях знаходиться 6 аеропортів, тож радіус у 50 кілометрів кілька разів накриває Київ. А це означає, що погодження будівництва, висотою понад 45 метрів, мають пройти через Міноборони чи Державіаслужбу в залежності від типу аеродрому", - повідомив Юрій Тацій. 

Для такого будівництва відрізняється і порядок підготовки заявок для отримання містобудівних умов та обмежень.

Очільник відомства зазначив, що згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» особи, які планують будівництво понад 45 метрів, мають подавати заяву до Департаменту з наступними відомостями:

  • про абсолютну відмітку поверхні землі на ділянці будівництва в балтійській системі висот;
  • щодо абсолютної відмітки найвищої точки споруди, яка планується, також в балтійській системі висот;
  • з географічними координатами об'єкта (широта і довгота). 

"Відомості, подані заявником для отримання МУО, погоджуються у Державіаслужбі та Міноборони. Департамент, надаючи готові вихідні дані, також дає інформацію про гранично допустиму висоту згідно з Повітряним кодексом, а також інші обмеження, пов'язані з безпекою польотів", - роз’яснив Юрій Тацій.

Нагадаємо, як зробити з житлової будівлі офіс.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати