Деякі вже готові будівлі не можуть отримати поштову адресу від Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, адже не дотримуються окремих вимог.
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "Уряд затвердив меморандум щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики".
Про причини відмов повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.
"На що потрібно звернути увагу при отриманні поштової адреси? Будівництво вважається закінченим, а будівля - введеною в експлуатацію тоді, коли на об’єкт видається поштова адреса. Однак деяким об'єктам Департамент містобудування та архітектури КМДА не може її надати", - написав він.
За словами пана Тація, найчастіше відмову можна отримати з таких причин:
- забудовником не сплачена пайова участь. Через це місто не отримує коштів, необхідних для розвитку і обслуговування соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Звідси затори, відсутність достатньої кількості шкіл, садочків, поліклінік тощо;
- непідключення будівлі до інженерних мереж. Такий будинок фактично неможливо експлуатувати, адже в ньому відсутнє водопостачання або електрика.
Крім цього, він зазначив, що нерідко забудовники не здійснюють вищезгаданих кроків, адже хочуть зекономити на будівництві та якомога швидше ввести свої об'єкти в експлуатацію, при цьому ігнорується комфорт майбутніх жителів.
Читайте також: "МОЗ розробило нормативну базу щодо перегляду тарифів на медичні послуги".
"Зрозуміле бажання забудовника якнайшвидше ввести свій об'єкт в експлуатацію, та ще й "зекономити" на сплаті пайової участі. Однак тут ідеться про комфортне проживання майбутніх покупців нерухомості. І якщо житло буде розташоване у місці з недосконалою інфраструктурою, то квартири продаватимуться кволо.
Тож раджу всім, хто працює у будівельному бізнесі, думати клієнтоорієнтовано. Тільки враховуючи потреби людей, можна отримати гарний дохід, та ще й зробити свій внесок у розвиток Києва", - розповів Юрій Тацій.