15 червня 2020, 15:01

Чому можна отримати відмову в отриманні поштової адреси

Департамент містобудування та архітектури КМДА

Деякі вже готові будівлі не можуть отримати поштову адресу від Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації, адже не дотримуються окремих вимог.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уряд затвердив меморандум щодо врегулювання проблемних питань у сфері відновлюваної енергетики".

Про причини відмов повідомив заступник директора Департаменту містобудування та архітектури КМДА, начальник управління адміністративних послуг Юрій Тацій на своїй сторінці у Facebook.

"На що потрібно звернути увагу при отриманні поштової адреси? Будівництво вважається закінченим, а будівля - введеною в експлуатацію тоді, коли на об’єкт видається поштова адреса. Однак деяким об'єктам Департамент містобудування та архітектури КМДА не може її надати", - написав він.

За словами пана Тація, найчастіше відмову можна отримати з таких причин:

- забудовником не сплачена пайова участь. Через це місто не отримує коштів, необхідних для розвитку і обслуговування соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Звідси затори, відсутність достатньої кількості шкіл, садочків, поліклінік тощо;

- непідключення будівлі до інженерних мереж. Такий будинок фактично неможливо експлуатувати, адже в ньому відсутнє водопостачання або електрика.

Крім цього, він зазначив, що нерідко забудовники не здійснюють вищезгаданих кроків, адже хочуть зекономити на будівництві та якомога швидше ввести свої об'єкти в експлуатацію, при цьому ігнорується комфорт майбутніх жителів.

Читайте також: "МОЗ розробило нормативну базу щодо перегляду тарифів на медичні послуги".

"Зрозуміле бажання забудовника якнайшвидше ввести свій об'єкт в експлуатацію, та ще й "зекономити" на сплаті пайової участі. Однак тут ідеться про комфортне проживання майбутніх покупців нерухомості. І якщо житло буде розташоване у місці з недосконалою інфраструктурою, то квартири продаватимуться кволо.

Тож раджу всім, хто працює у будівельному бізнесі, думати клієнтоорієнтовано. Тільки враховуючи потреби людей, можна отримати гарний дохід, та ще й зробити свій внесок у розвиток Києва", - розповів Юрій Тацій.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати