09 вересня 2020, 11:54

AICPA опублікував рекомендації з проведення аудиту компаній, що отримують держдопомогу

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Інститут дипломованих бухгалтерів США (American Institute of CPAs, AICPA) опублікував перелік технічних питань та відповідей, аби допомогти американським неурядовим організаціям здійснювати облік використання державної допомоги. Сюди входять кошти, отримані в межах Закону про надання допомоги, сприяння та економічну безпеку в умовах коронавірусу (CARES Act), Фонду допомоги медикам (Provider Relief Fund), а також гранти Medicare та Medicaid.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як зробити блискучу кар’єру в аудиті: рекомендації аудиторів та психологів".

Про це повідомляє ПАБУ.

Зазначається, що рекомендації, основною метою яких є допомога компаніям та неприбутковим організаціям, були підготовані Експертною комісією AICPA з питань охорони здоров’я

Зокрема, технічні питання та відповіді надають довідкову інформацію про гранти та розглядають сім конкретних запитів щодо державної допомоги. Рекомендації також містять поради неурядовим організаціям щодо вибору необхідної моделі обліку, аби подати заяву на отримання державної допомоги.

Брайан Коннер (Brian Conner), член Експертної комісії з питань охорони здоров’я, зауважив: "Ми сподіваємося, що ці питання та відповіді дадуть практикам корисну інформацію щодо обліку коштів, отриманих від Фонду допомоги медикам, та витрат на лікування незастрахованих пацієнтів з COVID-19. Вони також стосуються коштів, отриманих за програмами Прискорених та авансових платежів Medicare і тимчасово збільшених платежів за надання послуг пацієнтам Medicare та Medicaid".

Керівник AICPA Енді Мраковчіч (Andy Mrakovcic) прокоментував необхідність наданих рекомендацій: "Наразі в Загальновизнаних принципах бухгалтерського обліку США (GAAP) немає чітких вказівок щодо обліку державної допомоги організаціями, що працюють в галузі охорони здоров’я. Ми сподіваємося, що ці технічні питання та відповіді допоможуть їм вибрати відповідну модель бухгалтерського обліку, аби мати можливість подати заявку на отримання державної допомоги".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати