03 вересня 2020, 11:11

ОАЕ визнали AAT організацією, що має право сертифікувати бухгалтерів по всьому світу

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Комітет з питань науки та розвитку людського потенціалу (Knowledge and Human Development Authority, KHDA) в Дубаї визнав Асоціацію фахівців з бухгалтерського обліку (Association of Accounting Technicians, AAT) Міжнародною організацією із сертифікації.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як оминути ризики, реалізуючи проекти з аудиту".

Про це повідомляє ПАБУ.

KHDA - це урядовий орган Дубаю, який відповідає за якість отримання знань та контролює приватний сектор освіти, зокрема, заклади дошкілля, школи, виші та професійні навчальні заклади.

Карен Еванс (Karen Evans)менеджер ААТ в регіоні Перської затоки, сказав: "Ми пишаємося тим, що KHDA зареєструвала нашу організацію як Міжнародну організацію із сертифікації. Визнання нашої кваліфікації у сфері бухгалтерського обліку та фінансів на міжнародному рівні таким провідним органом як KHDA лише посилює наше прагнення розширити співпрацю з ОАЕ. Це визнання дає студентам ААТ впевненість у тому, що вони отримують освіту, яка відповідає міжнародним стандартам".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати