03 вересня 2020, 11:36

ICAS випустила рекомендації для оцінки безперервності діяльності благодійних організацій

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Інститут присяжних бухгалтерів Шотландії (Institute of Chartered Accountants of Scotland, ICAS) опублікував рекомендації, які повинні допомогти довіреним особам, що здійснюють управління благодійними організаціями, підготувати достовірну оцінку здатності такої організації продовжувати свою діяльність на безперервній основі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАЕ визнали AAT організацією, що має право сертифікувати бухгалтерів по всьому світу".

Про це повідомляє ПАБУ.

Як зазначається, рекомендації особливо стануть у нагоді для тих довірених осіб, які готують звітність за формами FRS 102 та Charites SORP (FRS 102).

Глава департаменту ICAS з питань благодійності та пенсійного забезпечення Крістін Скотт (Christine Scott) зауважила: "Довірені особи зобов’язані провести оцінку здатності благодійної організації продовжувати свою діяльність. Аудитори та незалежні експерти вимагатимуть від них доказів на підтвердження їхніх висновків, тож довірені особи повинні добре підготуватися".

Колін Керр (Colin Kerr), голова комісії ICAS з питань благодійних організацій, додав: "Якщо ми говоримо про певні труднощі, з якими може зіткнутися "звичайна компанія" чи благодійна організація, роль довіреної особи у їх вирішенні дещо відрізняється від ролі директора комерційного підприємства. Захист інвестицій акціонерів чи отримання максимального прибутку не є пріоритетом піклувальної ради. Тож наші рекомендації розроблено відповідно до специфічного характеру діяльності благодійних організацій та довірених осіб, які здійснюють управління ними. Хоча пандемія COVID-19 стала рушієм для підготовки цих рекомендацій, їх розроблено, аби допомогти довіреним особам і в звичайні часи".

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати