09 лютого 2021, 18:58

$34 тис. за негативний відгук про юридичну фірму, — рішення Верховного суду Британії

Клієнту, який залишив негативний відгук про юридичну фірму на веб-сайті TrustPilot, судом було наказано сплатити збитки за наклеп у розмірі $34 тис. (25 тис. фунтів стерлінгів), повідомляє веб-сайт BBC.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Філіп Джеймс Веймут, будучи клієнтом, залучив юридичну фірму Summerfield Browne Solicitors для надання консультацій, але був незадоволений послугою, яку отримав, тож залишив відгук, звинувативши фірму в тому, що вона є «черговим адвокатським шахрайством». Тоді юридична фірма вжила правових заходів, заявивши, що це неправда та наклеп, і подала відповідний позов до суду. «Кількість ділових запитів, які ми отримали, значно впали з моменту публікації наклепницького відгуку», — повідомив представник Summerfield Browne Solicitors.

Читайте також: Як юристу не втрачати форму, працюючи вдома

Розгляд справи відбувався у Верховному суді Лондона. Пан Веймут особистої участі в онлайн-слуханнях не брав та не посилав законного представника. Раніше він заявляв, що пропонував замість судового спору відшкодування збору у розмірі 200 фунтів стерлінгів (плюс ПДВ), але стверджував, що фірма на цю пропозицію не відповіла. У коментарі пан Веймут стверджував: «Я заздалегідь заплатив за юридичну оцінку своєї справи, але отримав лише інформацію, яку їм надіслав, вони її переформулювали і надіслали мені назад».

Суддя Девід Кук заявив, що слова в коментарях клієнта фірми, поза всяким сумнівом, мали чітку тенденцію заважати людям мати справу з фірмою-заявником, і цим впливали на їхню репутацію. «До того ж, містер Веймут не сформулював, чому саме він незадоволений роботою Summerfield Browne Solicitors», — додав суддя.

Читайте також: 6 найбільш оплачуваних дистанційних робіт — американське дослідження

Незважаючи на рішення суду, інші рецензенти продовжують залишати відгуки на платформі TrustPilot на сторінці фірми, намагаючись підтримати пана Веймута.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати