01 грудня 2022, 12:16

Нові правила бронювання військовозобов'язаних: що потрібно знати

Пресслужба Міністерства аграрної політики та продовольства України

Набули чинності зміни до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію" щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час, які розширюють перелік військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ОАСК визнав протиправним зменшення розміру одноразової грошової виплати учасникам бойових дій"

Про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак, зазначає Урядовий портал.

Закон передбачає бронювання військовозобов'язаних, які працюють:

  • в органах державної влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, у разі якщо це необхідно для забезпечення функціонування зазначених органів;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, яким встановлено мобілізаційні завдання (замовлення), у разі якщо це необхідно для виконання встановлених мобілізаційних завдань (замовлень);
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які здійснюють виробництво товарів, виконання робіт і надання послуг, необхідних для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань;
  • на підприємствах, в установах і організаціях, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Критерії та порядок, за якими здійснюється визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, встановлюються Кабінетом Міністрів України.

За словами Канцурака, розширення переліку можливостей для бронювання (крім тих, що передбачають наявність мобілізаційних завдань) почне діяти тільки після того, як буде розроблений і схвалений Урядом окремий порядок, що визначатиме ці критерії.

У міністерстві також нагадали, що процедура бронювання аграріїв відбувається виключно через електронний кабінет запитів на бронювання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати