06 квітня 2020, 18:14

Рекламні активності більшості юридичних компаній зміняться

Ольга Лятіна
Ольга Лятіна «Pavlenko Legal Group» PR-директор

Піар-стратегія компанії – це завжди ретельно виважений та структурований план, за допомогою якого ведеться робота з суспільною думкою. Одна з найважливіших рис успішної піар-стратегії – її гнучкість та адаптивність до змін, що динамічно відбуваються на ринку, в певній ніші або ж загалом у суспільній свідомості. Тому зараз, у час глобальних змін в умовах карантину, дуже важливо вчасно переглянути та скоригувати стратегію вашої компанії. Це стосується як гравців юридичного ринку, так і представників інших галузей та секторів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Перш за все, варто розуміти, з якою метою це робиться. Якщо всі почали робити публікації про карантин та превентивні заходи, це не означає, що вам обов’язково треба йти таким шляхом. Для правильної перебудови піар-стратегії необхідно проаналізувати, в яких умовах опинився ваш клієнт або потенційний клієнт, які зміни простежуються у житті всіх стейкхолдерів, з якими комунікує бренд. Лише після цього варто переходити до коригування стратегії. Наприклад, для нас наразі є важливим висвітлювати всі юридичні аспекти нових нормативно-правових актів, які можуть чинити вплив на бізнес наших клієнтів.

Крім цього, дуже важливою є емоційна сторона – надавати надійну підтримку, оперативно реагувати, консультувати з будь-яких питань, які навіть виходять за рамки юридичної експертизи. Щодо внутрішнього піару, то ми також піклуватимемося про комфорт та відчуття безпеки наших співробітників.

На мою думку, рекламні активності більшості юридичних компаній зміняться. Головний акцент буде поставлено на експертний корисний контент та рекомендації. Реклама юридичних продуктів та послуг у класичному вигляді не буде користуватися великим попитом у нинішніх умовах. Юридичні компанії активно вдаватимуться до таких інструментів як вебінари, онлайн-конференції, блоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати