25 березня 2014, 14:33

Кожний невдоволений клієнт – це прямі втрати для бізнесу

Коли ми почнемо думати про контроль за якістю товарів, лише тоді впевнено можна буде сказати, що культура ведення бізнесу в країні є

Опубліковано в №13 (407)

Олена Макеєва «Аксьонова та партнери, АФ» Керуючий партнер

Попри складні політичні процеси в Україні питання ведення бізнесу залишається досить актуальним. Зокрема, в цей період важливо контролювати роботу всіх бізнес процесів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Для вияснення окремих питань ведення бізнесу «Юридична газета» звернулась до Олени Макеєвої, керуючий партнер Аудиторської фірми «Аксьонова та партнери»

 

Минулого року Ви часто проводите семінари з внутрішнього контролю на підприємствах. Чим була зумовлена актуальність цієї тематики?

Насправді ця тема не втратила своєї актуальності й сьогодні. Просто раніше були інші питання, яким бухгалтери та фінансові директори приділяли дещо більше уваги та часу. Повірте, в умовах сьогодення ця тема знову набиратиме популярності. Але цього разу вже в іншому контексті, адже бізнес знаходиться у таких умовах, коли безконтрольність бізнес-процесів може призвести до великих фінансових втрат підприємств.

Залежно від розміру підприємства та складності бізнесу відрізняються й інструменти внутрішнього контролю. Погодьтеся, не варто малому та середньому бізнесу вибудовувати складну систему контролю, витрати часу на її запровадження не виправдовують очікувань. Тому до цього процесу слід підходити професійно, виходячи з потреб бізнесу.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
1
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати