01 жовтня 2013, 10:52

Для уникнення негативних наслідків юрист повинен вчасно відстежувати новації законодавства

На сьогодні серед роботодавців спостерігається тенденція перевіряти юристів на знання податкового права

Опубліковано в №40 (382)

Мар'яна Міщук «Дрім мейкерс, ЮФ» Юрист

ПРОФІЛЬ


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ім’я та прізвище: Мар’яна Міщук

Компанія: ТОВ «Дрім мейкерс»

Посада: юрист

Ключові практики: господарське право, податкове право, цивільне та адміністративне право

Освіта: вища юридична

Досвід роботи (стаж): 5 років

Попередні посади/досвід: юрист АО «Полекс» 

 

Робота корпоративного юриста – це щоденне опрацювання численних нормативноправових актів, виконання поточних правових завдань, надання консультацій співробітникам компанії тощо.

Утім, у деяких сферах бізнесу під час вирішення робочих питань юрист має можливість отримати й масу позитивних вражень. Такою сферою можна назвати бізнес з виробництва та продажу іграшок. Відповісти на питання «Юридичної газети» щодо діяльності такого підприємства та інші погодилася юрист ТОВ «Дрім мейкерс» Мар’яна Міщук 

 

– Пані Мар’яно, робота для жінки у компанії, що займається іграшковим бізнесом, здається, є найбільшим задоволенням. Як насправді працювати на такому підприємстві жінці-юристу?

 

– Дійсно, працювати, спостерігаючи навколо багато предметів, які дарують радість і дорослим і дітям, – це суцільне задоволення. Щоправда, безпосередньо з іграшками дуже рідко маю справу, оскільки робота юриста має власну специфіку, яку не можна назвати іграшковою.

Якщо ж говорити про юридичну практику в нашій компанії, то варто зазначити, що для юриста завжди є робота: чи то проаналізувати договір, чи то допомогти у вирішенні поточних виробничих питань.

 

– Яким чином побудована робота юридичного відділу у Вашій компанії та які її особливості?

 

– Наші юристи беруть активну участь у правовому забезпеченні діяльності компанії. Питання ми розподіляємо між собою по мірі надходження. Зазвичай основними завданнями юристів нашої компанії є консультування співробітників фірми з правових питань, розробка та аналіз договорів, претензійно-позовна робота, яка включає в себе і оцінку претензій, і розробку правової позиції, тощо. А от характерною особливістю, що притаманна саме нашому бізнесу, можна назвати наявність іграшок на кожному робочому столі.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати