01 жовтня 2019, 15:07

«Благодійний бал юристів — це не корпоративна вечірка, це спільнота людей зі спільними цінностями»

Опубліковано в №40 (694)

Віденські бали були внесені ЮНЕСКО до списків нематеріальної культурної спадщини Австрії. Щорічно у Відні проводять понад 450 таких заходів, серед яких одним з найстаріших є бал юристів. Вперше він відбувся ще понад 200 років тому та відтоді проводиться майже регулярно. Цієї осені Київ приєднується до прекрасної європейської традиції — 07.10.2019 р. вперше в Україні відбудеться Благодійний бал юристів у Hilton Kyiv.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


За підтримки Асоціації правників України, ініціатором заходу є група компаній «Брендберг», ексклюзивний організатор Віденських балів в Україні. Про важливість організації таких проєктів «Юридичній Газеті» розповіла генеральний директор групи компаній «Брендберг» Марина Ігнатуша.

изображение_viber_2019-09-05_11-39-25

— Марино, Ваша компанія вже провела в Україні вісім Віденських балів, у тому числі дитячий бал. Чому Ви вирішили проводити Благодійний бал спеціально для правників?

— У Відні, столиці бальної культури, вже сотні років такі заходи проводяться для представників різних професій, а Віденський бал юристів з‑поміж них найстаріший та найпрестижніший. Щорічно правнича спільнота Австрії збирає своїх гостей у залах палацу Хофбург. Тож ми вважаємо, що юристи нашої країни також заслуговують на свій професійний бал. Асоціація правників України підтримала нашу пропозицію започаткувати таку традицію, оскільки одним з важливих завдань АПУ є створення майданчика для неформального спілкування юридичної спільноти. Компанія «Брендберг» організовує заходи на високому рівні. Зокрема, Благодійні Віденські бали в Україні, які ми проводили, отримали високу оцінку Віденського бального комітету.

— Тобто основна мета проведення цього світського заходу — створити умови для неформального спілкування правників?

— Насправді, метою проведення професійних балів є підвищення цінності живого спілкування та формування середовища, яке об'єднує людей зі спільними цінностями та життєвою філософією. Культура ділового спілкування поза межами офіційних кабінетів — це також важливий елемент створення нових комунікацій, етика професійних взаємин.

Благодійний бал юристів — це не просто статусна та вишукана світська подія. Таким чином ми приєднуємося до загальноєвропейської традиції, впроваджуємо нову культуру проведення заходів, новий рівень спілкування професійних спільнот. Отже, Благодійний бал юристів поєднує дві рівноцінні мети — естетичну та практичну. Йдеться про створення професійного нетворкінгу для правників у вишуканій та святковій атмосфері. Адже саме так працює культурна дипломатія в усьому світі. На подібні заходи можна запрошувати іноземних партнерів, клієнтів, лідерів ринку, представників влади, зірок.

— Сьогодні Україна перебуває у складному становищі. Дехто може вважати, що проведення подібних заходів є несвоєчасним.

— Я хочу нагадати реакцію Вінстона Черчилля на скорочення бюджету на культуру під час Другої світової: «А за що ж ми тоді воюємо?». Без культури, без мистецтва неможливо сформувати духовність та ідентичність народу. Віденські бали — це також мистецтво зі своєю культурою спілкування, естетикою, традиціями, філософією.

До того ж наш бал є благодійним. Кошти, які будуть зібрані завдяки участі в добровільній благодійній лотереї, ми плануємо передати нашим партнерам — Українському Католицькому Університету на придбання для студентів-юристів доступу до однієї з міжнародних баз даних HeinOneline або Westlaw. Таким чином, професійна спільнота правників сприятиме розвитку нових можливостей для якісної підготовки молодих правників країни, створюватиме своєрідний місток спадкоємності поколінь.

— Участь у балах потребує певної підготовки, знання етикету, дотримання дрес-коду. Це обов'язково для всіх учасників?

Звичайно, дрес-код є обов'язковим, адже це важливий елемент традиції та культури балів. Щодо інших елементів, то вони бажані (наприклад, вміння танцювати). До речі, у вартість квитка на Благодійний бал юристів входить одне заняття бальними танцями у студії GОLDANCE. Благодійний бал юристів — це не корпоративна вечірка. Це спільнота мудрих людей, які знають свою історію та вміють цінувати прекрасне. Це обдаровані люди, які прагнуть не лише розваг, але й гідного спілкування.

— Якою буде програма Благодійного балу юристів?

— Ми розуміємо, що на бал гості приходять відпочивати, тож склали програму, враховуючи різноманітні музичні вподобання. Безперечно, звучатиме класика, надзвичайно видовищною буде церемонія відкриття та вихід дебютантів. Протягом усього вечора гратиме камерний склад симфонічного оркестру «Київ-Класік» під керівництвом маестро Германа Макаренка — народного артиста України, відзначеного почесним званням ЮНЕСКО «Артист в ім'я миру». На Благодійному балі юристів неодмінно прозвучить музичний твір Йогана Штрауса «Танці для балу юристів». Для гостей балу виступатимуть українські зірки — Наталя Валевська та Влад Ситнік. Також ми підготували ще багато приємних сюрпризів для гостей. Зокрема, наш флористичний партнер компанія FIORI, як завжди, приємно здивує гостей Благодійного балу юристів неймовірними квітковими фантазіями.

Квиток на захід можна придбати за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати