21 травня 2020, 12:55

З 1 червня в Києві розпочнуть працювати дитячі садочки та школи для випускників 11-х класів

Прес-служба КМДА

З 25 травня в столиці відновлять роботу метрополітену. Також відкриються промислові ринки та сільськогосподарські ярмарки.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Карантин в Україні продовжено до 22 червня, а пом’якшення відбуватиметься у 5 етапів".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Як бачите, вірус не відступає. І дуже важливо, наскільки всі будуть дотримуватися правил. Особливо, коли ми послаблюємо обмеження. Тому не втомлюся звертатися до киян: не нехтуйте своєю безпекою, своїм здоров’ям та здоров’ям людей, які поруч! Щодо наступного етапу послаблень. Із дотриманням усіх норм та регламентів у Києві з 23 травня у звичайному режимі почне працювати наземний громадський транспорт (автобус, трамвай, тролейбус). Розпочнуть роботу магазини площею до 1000 кв. м. Відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках, скверах, на прибудинкових територіях, - повідомив Віталій Кличко. - Рішення щодо дати відкриття великих торгових центрів ми ухвалимо окремо. Після того, як метро відновить роботу".

З 1 червня в столиці розпочнуть працювати:

  • дитячі садочки та школи для випускників 11-х класів, що складатимуть ЗНО;
  • заклади професійно-технічної і вищої освіти для випускників та абітурієнтів;
  • відновлять роботу дитячо-юнацькі спортивні школи, спорткомплекси, спорзали та фітнес-центри (без роботи басейнів);
  • відкриють зони відпочинку та пляжі біля водойм.

"Хочу підкреслити: всі заплановані послаблення будуть запроваджені та діятимуть, якщо не погіршиться ситуація з розповсюдженням вірусу. Тому все залежатиме від того, наскільки кияни свідомо поставляться до елементарних, але таких необхідних заходів безпеки. Бо послаблення обмежень - це не ігнорування вірусу, а розуміння того, що його треба взяти під контроль і навчитися жити дещо в інших реаліях", - підкреслив Віталій Кличко.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати