19 травня 2020, 13:03

У Києві готуються до відкриття метро

Прес-служба КМДА

Столична влада готується до відновлення роботи метрополітену.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Із 22 травня у столиці відкриють великі магазини і спортзали".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Усі розуміють, що нам вкрай необхідно відновлювати і роботу метрополітену, бо без цього ми не уникнемо транспортної проблеми у місті. Київ готується до відкриття метро. На станціях там зараз наносять спеціальну розмітку - біля кас, турнікетів, на платформах. Щоб нагадувати пасажирам про необхідність дотримуватися дистанції та елементарних правил безпеки", - зазначив мер.

За його словами, громадський транспорт столиці перейшов на систему електронного квитка, і після відновлення роботи підземки пасажири зможуть користуватися виключно безконтактними засобами оплати.

"Сплачувати за проїзд на турнікетах можна буде KyivSmartCard, карткою метро, безконтактною банківською карткою будь-якої платіжної системи - на жовтих турнікетах, мобільними додатками Google Pay та Apple Pay, мобільним додатком KyivSmartCity та разовим квитком з QR-кодом (паперовим або електронним)", – повідомив пан Кличко.

Також впродовж місяця з дати відновлення роботи метро пасажири також зможуть використати раніше придбані жетони зеленого кольору.

"Що стосується наземного громадського транспорту. В ньому пасажири, крім електронних способів оплати, до 1 липня зможуть купувати квиток на проїзд і в кондуктора. До відновлення роботи метро та наземного транспорту електронний квиток можна купити у Т-кiосках. Їх у столиці понад 300. І розташованi вони переважно на зупинках громадського транспорту", - зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, у Києві почали діяти обмеження на в'їзд великогабаритного транспорту.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати