19 травня 2020, 13:46

Віталій Кличко розповів, як працюватиме громадський транспорт у Києві

Прес-служба КМДА

Міська влада готується відновити після 22 травня роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Києві готуються до відкриття метро".

Про це заявив мер Києва Віталій Кличкоповідомляє прес-служба КМДА.

"Нагадаю, що місто готується до відновлення роботи наземного комунального громадського транспорту у звичайному режимі, що має відбутися після 22 травня. І ми поступово збільшуємо кількість маршрутів та транспорту на них. Сьогодні почали працювати ще три маршрути: від станції метро "Святошин" до житлового масиву Західний (с. Чайки), з вулиці Митрополита Шептицького на вулицю Чавдар та з Бортничів – до метро"Харківська". І в наступні дні ми будемо нарощувати кількість маршрутів", – повідомив Віталій Кличко.

Повідомляється, що і комунальний наземний громадський транспорт, і приватний громадський транспорт, що відновить роботу, зможе перевозити одночасно не більше половини від кількості пасажирів, на яку він розрахований.

Контролювати дотримання цих правил буде поліція, а допомагатиме правоохоронцям муніципальна охорона.

Також зазначається, що водії та кондуктори зобов’язані носити маску або респіратор, рукавички. У масках повинні бути і пасажири. А також – не нехтувати рукавичками. Усі співробітники компанії-перевізника перед початком роботи зобов’язані пройти термометрію. Особи з температурою вище 37,2 градуси і з симптомами ГРВІ не допускаються до роботи.

Перед кожним рейсом транспорт дезінфікуватиметься. КП "Київпастранс" проводить дезінфекцію тричі на добу.

"І я в черговий раз закликаю всіх киян: після відновлення роботи громадського транспорту, користуватися ним тільки за нагальної потреби. Інакше – нам не уникнути загострення ситуації з розповсюдженням вірусу", – підкреслив Віталій Кличко.

Нагадаємо, із 22 травня у столиці відкриють великі магазини і спортзали.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати