06 квітня 2020, 9:52

Як аудиторській фірмі зберегти команду в час пандемії

Палата аудиторів і бухгалтерів України

Аудиторські компанії здебільшого являють собою не надто великі колективи. Пандемія внесла свої корективи в їх діяльність. Поки люди домують, керівництво мізкує, як уберегти своїх працівників, приймаючи не зовсім популярні рішення, наприклад, вимушені відпустки або скорочення робочих годин. Як уберегти людей у ці непрості часи?


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Управління віддаленою командою: на що звернути увагу менеджменту".

Про це зазначають у ПАБУ.

Так, передусім важливо подбати про безпеку. Перевести усіх, кого можливо, на дистанційну роботу. Також не ігнорувати питання матеріальної безпеки. Якщо через певні обставини виникає необхідність скоротити частину винагороди, слід відкрито заявити про це, щоб люди розуміли ситуацію та вносили коригування у власні плани.

Крім цього, топменеджмент аудиторських фірм радить звернути увагу на ефективні комунікації. Команда повинна знати, що відбувається. Необхідно спілкуватися з людьми, використовуючи сучасні засоби зв’язку - пошту, месенджери, телефон. Проводити відеозустрічі, організовувати спільні чати. Не тримати людей в інформаційному вакуумі.

Актуально:

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати