30 березня 2020, 16:07

В’їзди і виїзди з Києва не закриті, а контролюються, - Кличко

Прес-служба Київради

В’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Київрада виділила 300 млн грн для підтримки малозабезпечених осіб".

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, зазначає прес-служба Київради.

«Сьогодні в’їзди і виїзди зі столиці не закриті, а контролюються. Із 17 березня діє обмеження для в’їзду автобусів міжміського та міжобласного сполучення. Всі обмеження, встановлені для міста Києва, - синхронізовані з рішеннями Кабінету Міністрів. В’їзд до Києва легкового транспорту не обмежено», - наголосив Віталій Кличко. 

Також мер зазначив, що блок-пости на в’їздах у Київ працюють уже тиждень. На них чергує поліція та представники муніципальної варти, а термометрію на в’їздах роблять поки вибірково. 

«Хочу підкреслити: якщо буде різкий стрибок вірусу, будуть ухвалені більш жорсткі обмеження. Інакше ми цю заразу не зупинимо!», - підкреслив мер Києва.

Віталій Кличко також закликав журналістів і мешканців столиці ретельно перевіряти всю інформацію та отримувати її з офіційних джерел. І зазначив, що міська влада в оперативному режимі надає пояснення щодо своїх рішень і дій. 

Нагадаємо, Рада розширила підстави для продовження процесуальних строків, встановлених судом.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати