28 березня 2020, 9:00

Київрада виділила 300 млн грн для підтримки малозабезпечених осіб

Прес-служба Київради

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати скоригували бюджет міста Києва та програму соціально-економічного розвитку столиці.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На вихідних в Україні відбудеться перехід на літній час".

Про це повідомляє прес-служба Київради.

Так, із місцевого бюджету Києва спрямовано 983,9 млн грн для медичної галузі столиці. Кошти передбачені на закупівлю медобладнання, лікарських засобів та фінансову підтримку тих, хто бореться із пандемією. Відтак доплати лікарям становитимуть 4 тис. грн, медсестрам - 3000 грн. Для технічного персоналу лікарень і поліклінік передбачено по 1000 грн. 

"Київрада подбала і про соціально-незахищених киян. Для підтримки малозабезпечених категорій ми виділили майже 300 млн грн. На сьогодні у столиці  понад 12 тис. одиноких киян похилого віку потребують допомоги. Місто закуповуватиме для них продуктові набори і буде доставляти їх пенсіонерам додому. Також передбачені надбавки у розмірі 2000 грн для соціальних працівників, які обслуговують самотніх непрацездатних киян на дому. Для премій соцробітникам буде виділено 4,6 млн грн", - повідомив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Крім цього, Київрада компенсує втрати комунальним підприємствам Київпастранс і Київський метрополітен у зв’язку із обмежувальними заходами через карантин. Місто також гарантує виплати їхнім працівникам заробітних плат. Загалом передбачено 780 млн грн. 

"У столиці 11 тис. житлових будинків, із них 8,5 - в комунальній власності. Місто розуміє свою відповідальність, і забезпечує ОСББ та ЖБК дезінфікуючими засобами. Додатково сьогодні в коло отримувачів дезінфектантів включили територіальні центри, які щодня обслуговують самотніх і малозабезпечених. Загалом цей напрям профінансували на 24 млн грн", - зазначив Андрій Странніков. 

Водночас місто скоротило витрати на капітальне будівництво - проекти реконструкцій та капремонтів великих об'єктів, які знаходяться на етапі проектування.

Нагадаємо, Нацбанк перерахує 42,7 млрд грн прибутку до Дербюджету у 2020 р.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати