30 березня 2020, 15:03

Рада розширила підстави для продовження процесуальних строків, встановлених судом

Інформаційне управління Апарату ВРУ

Верховна Рада України прийняла Закон №3275 від 29.03.2020 р. "Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Рада прийняла закон про застосування незареєстрованих ліків для лікування коронавірусу".

Про це повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Законом передбачається вдосконалення правових відносин у багатьох сферах життєдіяльності, які зазнали змін у зв’язку із поширенням коронавірусу COVID-19.

Відповідні внесено зміни до: Податкового, Митного, Цивільного кодексів, Кодексу законів України про працю, Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів України "Про зайнятість населення", "Про банки і банківську діяльність", "Про освіту", "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального" та деяких інших законодавчих актів.

Як зазначається, даними змінами, зокрема: запроваджується підтримка для працівників та роботодавців в умовах поширення коронавірусу COVID-19; розширено підстави для продовження процесуальних строків, встановлених судом або законом; спрощується виробництво продукції, необхідної для протидії поширенню коронавірусу COVID-19; забезпечується здійснення виплат соціальної допомоги, продовжено строк звернення за соціальною допомогою та строки виплат соціальної допомоги; відтерміновано подання звітів, статистичної інформації до контролюючих органів тощо.

Нагадаємо, Рада не підтримала кандидатури на посади глав МОЗ, Міненергетики та Мінфіну.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати